Dom Aktualności

Pomyślnie zakończono 7. Międzynarodową Wystawę w Chinach

Orzecznictwo
Chiny Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Chciałem tylko powiedzieć, że my i klient KOCHAM Twój produkt. To robi WIELKĄ reakcję. Chciałem ci podziękować za całą twoją pomoc.

—— Bogaty z USA

Gracias. Su producto es muy agradable. Esperamos repetir orden pronto.

—— Fernando z Kolumbii

Spójrzcie, współpracujemy od 2007 roku. Teraz jesteś ojcem dwójki dzieci i jestem dziadkiem. Więc życie!

—— Pawlak z Polski

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Pomyślnie zakończono 7. Międzynarodową Wystawę w Chinach
najnowsze wiadomości o firmie Pomyślnie zakończono 7. Międzynarodową Wystawę w Chinach
28 października 2018 r. Z sukcesem zakończyła się 7. wystawa międzynarodowa w Chinach w Szanghaju. Tematem „otwarcia ery inteligencji poligraficznej” jest tegoroczna wystawa „wszystko w jednym”, która w pełni pokazuje wyniki promocji i trendy rozwoju technologii druku w ostatnich latach w obecnej sytuacji przyspieszania inteligentnego rozwoju chińskiego przemysłu poligraficznego.

Skala tej wystawy została ponownie zmodernizowana, o powierzchni wystawienniczej 110 000 metrów kwadratowych, co stanowi wzrost o 34% w porównaniu z poprzednią wystawą. Po raz kolejny ustanowił rekord skali wystawy All India Exhibition, stając się największą na świecie kompleksową wystawą drukarską w 2018 roku; łącznie 1030 wystaw chińskich i zagranicznych Wiodące marki dostawców połączyły siły, aby konkurować ze sobą i były najlepsze w historii, i stały się oknem dla publiczności w kraju i za granicą, aby zrozumieć najnowszy trend rozwoju globalnego druku przemysł. Podczas pięciodniowego okresu wystawowego publiczność była zawsze zatłoczona. Publiczność w kraju i za granicą osiągnęła 100 933, co stanowi wzrost o 31% w porównaniu z poprzednią sesją. Łączna liczba odwiedzających wyniosła 145 811, co ustanowiło nowy rekord w historii wystawy. Odebrano 112 krajowych stowarzyszeń i przedsiębiorstw. 53 zagraniczne grupy nabywców z 22 krajów, w tym Australia, Kanada, Francja, Japonia, Korea Południowa, Portugalia, Rosja, Indie, Filipiny, Malezja, Tajlandia itp.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.allinprint.com/

Źródło z http://www.allinprint.com/

Pub Czas : 2018-10-29 16:05:28 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Huan

Tel: 86-13599537359

Faks: 86-592-5503580

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)