Wyślij wiadomość
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Wycieczka po fabryce
Do domu /

Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd Factory Production Line

Production Line
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co., Ltd do tej pory posiada pięć linii do powlekania przez wytłaczanie i dziesięć maszyn do cięcia montowanych do produkcji plastikowych rolek folii do laminowania termicznego, wytwarzając 750MT miesięcznie.

Aby zapewnić serwowanie wysokiej jakości folii do laminowania, nasze linie do wytłaczania są zasilane najbardziej zaawansowanymi krytycznymi częściami technicznymi, które gwarantują najlepszą symetryczną grubość powłoki i wysoką przyczepność.

Przez większość czasu, przed przewinięciem lub rozcięciem, nasze laminowane rolki są suszone przez jeden dzień po powleczeniu klejem EVA. Proces ten zwiększa wartość adhezji i pozwala rolkom laminatu z tworzywa sztucznego bardziej wygładzić, zmniejszając jednocześnie statyczność.

Więcej informacji na temat laminowania termicznego jest procesem laminowania, dzięki któremu wykonujemy laminaty z powodu działania ciepła. Nazywamy to również ciepłem lub suchym laminowaniem. Te folie do laminowania są wytwarzane w procesie powlekania przez wytłaczanie, a na jednej stronie folii wykonuje się powłokę kleju wrażliwego na ciepło, głównie z BOPP + EVA lub PET + EVA.

Laminowanie termiczne przechodzi przez podgrzewany walec lub laminator. Musimy zastosować rozsądną presję, a laminowanie zostanie wykonane. Suche laminowanie staje się coraz bardziej użyteczne ze względu na zalety laminowania na mokro. Nie musimy nakładać innego kleju na laminat.

Interesujące na powyższym?
Nie wahaj się z nami skontaktować:

#Website: http://www.after-printing.com

# E-mail (sales@after-printing.com) #Skype (folia z tworzywa sztucznego)

#WhatsApp (008613599537359) #WeChat (406311076)

R&D