Wyślij wiadomość
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Aktualności
Do domu / Aktualności /

Company News About Statki kontenerowe pełne Maersk i Hyundai Merchant Shipping eksplodowały

Statki kontenerowe pełne Maersk i Hyundai Merchant Shipping eksplodowały

2018-06-15
Statki kontenerowe pełne Maersk i Hyundai Merchant Shipping eksplodowały
Około 22:15 13 czerwca czasu lokalnego w Indiach na indyjskich wodach jechała publiczna barka załadowana kontenerami wielu firm żeglugowych. Na pokładzie wybuchł kontener i wybuchł poważny pożar.

Wypadek doprowadził do pożaru prawie 500 kontenerów firm żeglugowych, takich jak Maersk i Hyundai Merchant Shipping! Obawia się, że wiele towarów zostanie zniszczonych!

Kontenerowiec z dużym ogniem nosił nazwę SSL KOLKATA. Jego pojemność wynosiła aż 1118Teu. W tym czasie incydent miał miejsce od Krishnapatnam, największego portu w Indiach, do Kalkuty!

Indyjskie media poinformowały, że jest 22 indyjskich członków załogi i prawie 500 kontenerów na pokładzie. Pożar spowodowany był eksplozją pewnego pojemnika. Ogień szybko rozprzestrzenił się i połknął 70% pokładu statku!

Po otrzymaniu ostrzeżenia indyjska straż przybrzeżna natychmiast wysłała statki ratownicze i samoloty w celu przeprowadzenia akcji ratunkowych. Na szczęście uratowano wszystkich 22 członków załogi!

Według statystyk, ten kontenerowiec 1118Teu obsługuje co najmniej Maersk, Hyundai Merchant Marine, Star Ship, MCC, Gold Star i wiele innych znanych firm żeglugowych!

Źródło z sofreight.com