Wyślij wiadomość
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Aktualności
Do domu / Aktualności /

Company News About Kodak sprzedaje dział opakowań fleksograficznych

Kodak sprzedaje dział opakowań fleksograficznych

2018-08-16
Kodak sprzedaje dział opakowań fleksograficznych
Firma Kodak będzie sprzedawać swój dział opakowań fleksograficznych, dzięki czemu będzie mógł skupić się na płytach środowiskowych, drukarkach atramentowych dla przedsiębiorstw, oprogramowaniu do obiegu dokumentów i licencjonowaniu marek.

Dział produkuje i sprzedaje system Flexcel NX do urządzeń do obrazowania fleksograficznego, płyt drukarskich, materiałów eksploatacyjnych i powiązanych usług. Przez ostatnie 12 miesięcy dywizja odnotowała przychody w wysokości 150 milionów USD i EBITDA operacyjną w wysokości 33 milionów USD. W tym okresie wykazał silny wzrost, osiągając dziewięcioprocentowy wzrost przychodów i 18-procentowy wzrost EBITDA operacyjnej.

Firma Kodak zauważyła, że ​​w trakcie procesu sprzedaży będzie kontynuować znaczące inwestycje, zwiększając moce produkcyjne, rozwijając zaawansowaną technologię i zwiększając liczbę pracowników, aby zaspokoić potrzeby klientów.

Clarke dodał: „Po tej transakcji ulepszona struktura kapitałowa Kodaka pozwoli nam skupić się na demonstrowanych silnikach wzrostu, jednocześnie kontynuując inwestycje i dostarczając rozwiązania w branżach druku komercyjnego, filmowego i materiałów zaawansowanych”.

Po sprzedaży Kodak skoncentruje się na zademonstrowanych obszarach rozwoju płyt środowiskowych Sonora, atramentowych przedsiębiorstwach, oprogramowaniu przepływu pracy i licencjonowaniu marki. Każda z tych firm zapewniła wzrost, rentowność i wysokie marże, zauważył Kodak.

„Firma jest dobrze przygotowana na przyszłość, wykorzystując te silniki wzrostu i nadal maksymalizując wartość systemów druku, folii i zaawansowanych materiałów”, wyjaśnia Kodak w oświadczeniu.

Źródło z etykiet i etykiet