Wyślij wiadomość
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Aktualności
Do domu / Aktualności /

Company News About Parkside inwestuje ponownie w laserową ocenę punktową

Parkside inwestuje ponownie w laserową ocenę punktową

2018-09-12
Parkside inwestuje ponownie w laserową ocenę punktową
Parkside, firma specjalizująca się w pakowaniu, dokonała kolejnej znaczącej inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt laserowy, aby stworzyć nowe możliwości biznesowe.

Jego najnowsza inwestycja laserowa umożliwia laserowe punktowanie na dwóch stronach pojedynczej folii lub laminatu w celu stworzenia łatwego otwierania i ponownego zamykania opakowań. Technologia laserowa może być wykorzystywana w wielu różnych zastosowaniach opakowaniowych, od elastycznych opakowań po łatwe do odklejenia wentylowane pokrywy do gotowych opakowań. Nadaje się zarówno do materiałów mono, jak i laminatów wielowarstwowych, zapewniając kontrolowaną głębokość nacięcia przy różnych prędkościach wstęgi, przy zachowaniu ogólnej integralności folii lub opakowania. Precyzyjne i wysokiej jakości linie punktowe i głębokości o dowolnym kształcie i rozmiarze są uzyskiwane w celu stworzenia niezawodnych, łatwych do otwierania elementów, które stale rozrywają się wzdłuż wyznaczonej linii nacięcia.

W ostatnich miesiącach firma Parkside opracowała wiele projektów opakowań łatwych do otwierania i wielokrotnego zamykania, a jej celem jest zbudowanie nowej oferty na laser.

Zainstalowany w zakładzie Parkant w Normanton w West Yorkshire, nowy sprzęt jest drugą maszyną do trasowania laserowego, która ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, a także tworzy szereg nowych ról pracowników w firmie.

Źródło z ETYKIET I ETYKIETOWANIA