Wyślij wiadomość
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Aktualności
Do domu / Aktualności /

Company News About Rejestracja na 16. edycję Labelexpo Americas jest już otwarta

Rejestracja na 16. edycję Labelexpo Americas jest już otwarta

2018-05-25
Rejestracja na 16. edycję Labelexpo Americas jest już otwarta
Rejestracja na 16. edycję Labelexpo Americas, odbywająca się w Donald E. Stephens Convention Center w Rosemont, Illinois w dniach 25-27 września, jest już otwarta.

Obok tradycyjnej oferty dostawców prezentujących swoje najnowsze i największe produkty, tegoroczna impreza obejmie obszar funkcji Automation Arena. Koncepcja Automation Arena zadebiutowała na Labelexpo Europe 2017 i zapewnia demonstrację na żywo oraz przegląd dwóch zautomatyzowanych linii prasowych, jednej dla cyfrowej i drugiej dla konwencjonalnej produkcji etykiet. Sprzęt i oprogramowanie od wielu dostawców pokażą automatyzację od tworzenia miejsc pracy i przygotowania do druku, drukowania, wykańczania i fakturowania.

Labelexpo Americas 2018 będzie również świadkiem powrotu ekowioski TLMI, prezentującej najnowsze produkty i usługi zaprojektowane z myślą o lepszej wydajności, bardziej przyjaznej środowisku branży etykietowej. Ekowioska, sponsorowana przez konwertery paliw Convergen i zasoby kanałowe, zobaczy matrycę odpadów zebraną z pokazów prasowych na żywo w trakcie pokazu i wyrzucona do granulatu paliwa Convergen. Będzie też codziennie

sesja poświęcona wielkim mitom związanym ze zrównoważonym pakowaniem i aktualnymi problemami interesującymi konwerterów.

Równolegle z wystawą odbędzie się pełny program konferencji obejmujący 12 sesji i trzy prowadzone przez ekspertów kursy mistrzowskie prowadzone we współpracy z Akademią Etykiet. Obejmą one: technologie, rynki i zastosowania rękawów termokurczliwych; tusze, powłoki i lakiery, ich zastosowanie w nowoczesnych wąskich operacjach przetwarzania i prawodawstwie; i systemy informacji zarządczej (MIS) i automatyzacja przepływu pracy.

Źródło z etykiet i etykiet